PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایگزینی درب داخلی با درب ضد حریق

istadooor
2020/02/29, 16:45
من در حال جایگزینی درب های داخلی خانه ام هستم آیا لازم است از درب های ضد حریق (http://من در حال جایگزینی درب های داخلی خانه ام هستم آیا لازم است از درب های ضد حریق استفاده کنم؟ درب های داخلی معمولا در ابعاد و نوع چارچوب با درب های ضد حریق تفاوت دارند و از ظرافت و زیبایی بالاتری برخوردارند. این درب ها به صورت استاندارد نمی توانند با درب های ضد حریق جایگزین شوند. البته هیچ کسی نمی تواند به شما بگوید که نمی توانید از درب های ضد حریق استفاده کنید، اگر نیاز می بینید می توانید. همان طور که بسیاری ترجیح می دهند اقدامات ایمنی بیشتری را برای محافظت از خانواده و خانه خود انحام دهند. با این حال قبل از انجام این کار موارد زیر را بررسی کنید. اگر قصد دارید از فریم های موجود استفاده کنید چک کنید آیا متناسب با درب های ضد حریق می باشد یا نه. در مقایه با ضخامت استندارد 35 میلی متر درب های ضد حریق معمولا 44 میلیمتر ضخامت دارند، گاهی نیاز است که دیوار را اصلاح کنید تا با درب ضد حریق متناسب شود.) استفاده کنم؟
درب های داخلی معمولا در ابعاد و نوع چارچوب با درب های ضد حریق تفاوت دارند و از ظرافت و زیبایی بالاتری برخوردارند. این درب ها به صورت استاندارد نمی توانند با درب های ضد حریق جایگزین شوند.
البته هیچ کسی نمی تواند به شما بگوید که نمی توانید از درب های ضد حریق استفاده کنید، اگر نیاز می بینید می توانید. همان طور که بسیاری ترجیح می دهند اقدامات ایمنی بیشتری را برای محافظت از خانواده و خانه خود انحام دهند. با این حال قبل از انجام این کار موارد زیر را بررسی کنید.
اگر قصد دارید از فریم های موجود استفاده کنید چک کنید آیا متناسب با درب های ضد حریق می باشد یا نه. در مقایه با ضخامت استندارد 35 میلی متر درب های ضد حریق معمولا 44 میلیمتر ضخامت دارند، گاهی نیاز است که دیوار را اصلاح کنید تا با درب ضد حریق متناسب شود.