دنیای موفقیت پر از تکنیک های مختلف است! قانون موفقیت راه و روش خاص خود را دارد!

انواع تکنیک ها برای مدیریت وظایف، زمان بندی، برنامه ریزی، مدیریت بحران، تصمیم گیری و ... اما آیا زمان کافی برای جستجو و یادگیری این تکنیک ها دارید؟
اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالا زمان کافی برای جستجوی دقیق در دنیای مدیریت و تکنیک های موفقیت ندارید و به دنبال راه حل هایی با نتایج سریع هستید... خب این مقاله برای شما نوشته شده است.

یک نظرسنجی بهره وری کارمندان در ایالات متحده در سال 2014 نشان داد که 84٪ از کارمندان موافق بودند که حجم کاری زیاد روزانه پروژه ها را سریعتر نمی کند در حالی که برعکس انجام می شود و زمان اتمام پروژه را به تاخیر می اندازد.

می توانیم یک تحلیل ساده از این آمار داشته باشیم:

مولد بودن و انجام کارهای مفیدتر به معنای انجام بیش از حد نیست! با انجام کارهای کمتر می توانید بهره وری بیشتری داشته باشید. شما مجبور نیستید در کارهای زیادی غوطه ور شوید زیرا فکر می کنید کار شما خیلی سریع به پایان می رسد. اما سوال مهم این است:

چگونه می توانیم با کار کمتر کارهای بیشتری انجام دهیم؟

من چند مقاله دیگر در این مورد نوشتم، مثلا در این مقاله به شما گفتم که چرا نباید سخت کار کنید و در این مقاله 25 تکنیک مدیریت زمان را به شما آموزش دادم ... اما در مقاله امروز می خواهیم برای چه چیزی بنویسیم. شما:

اگر به دنبال 10 تکنیک فوق العاده کاربردی هستید که بلافاصله پس از خواندن آنها در 10 دقیقه از آنها استفاده کنید، این مقاله برای شما نوشته شده است!
اگر به دنبال میانبری برای موفقیت هستید پس از خواندن این مقاله می توانید زندگی 10 سال پیش خود را در 10 دقیقه بگیرید 10 تکنیک برای افزایش بهره وری در زندگی هیچ یک از تکنیک هایی که در زیر می خوانید توسط نویسندگان این مقاله ایجاد و ابداع نشده است!

آنچه می خوانید تکنیک های موجود در دنیای موفقیت و حتی پیشوایان دینی است که برای موفقیت و رستگاری در زندگی این دنیا به ما پیشنهاد داده اند که ما فقط آنچه را که شما نیاز دارید و برای شما مفید است و مهمتر از همه در مدت کوتاهی ما منابع بیشتری را برای یادگیری عمیق تر در مقاله ای گردآوری کرده ایم، آموزش داده و در اختیار شما قرار داده ایم که در زندگی شما تغییر ایجاد می کند: برای خواندن ادامه این مطلب جذاب و کاملا کاربردی وارد این لینک شوید.

همچنین بخوانید: جملات انگیزشی موفقیت