همه ما می دانیم که کاغذ دیواری برای ایجاد یک تغییر بزرگ در دکوراسیون خانه بکار برده می شود و با یک وسیله دکوری معمولی فرق دارد. یکی از مهمترین طرح های کاغذ دیواری که استفاده می شود کاغذ دیواری گل دار است. در این مقاله در مورد چندین نمونه خاص از کاغذ دیواری صحبت می کنیم.

1- چشم گیر و گل درشت: به این تصویر دقت کنید. کاغذ دیواری بکار رفته چشم گیر با طرح نسبتا شلوغ است.


2- گل و پرنده: طرح رویایی و رنگارنگ که بهترین گزینه برای پذیرایی جوانانه یا اتاق خواب با تم دخترانه محسوب می شود.


3- طرح گل دار سنگین: یک کاغذ دیواری با طرح گل دار سنگین و خاص فضای یک خانه را کاملا تغییر می دهد. به فضای این لاندری دقت کنید که یک کاغذ دیواری گل دار چقدر آن را دل نشین کرده و از خسته کننده بودن خارج کرده است. این نمونه خود اثباتی بر این است که کاغذ دیواری چطور می تواند فضای اتاق را از این رو به آن رو تغییر دهد.


4- کاغذ دیواری گل دار درشت: این یکی از بهترین نمونه هاست. دقت منید که چقدر آبشاری و زیبا این گل های درشت تا پایین آمده اند. گل های این کاغذ دیواری کاملا طبیعی به نظر می رسد.


5- کاغذ دیواری با گل های بهاری: این کاغذ دیواری یکی از بهترین گزینه ها برای اتاق خواب محسوب می شود. رنگ سفید کرم و نهایتا برگ های سبز زیبایی و طراوت بی نهایتی به اتاق داده است.


6- گل دار خانم پسند. مسلما تمام کاغذ دیواری های گل دار تا حد زیادی خانم پسند هستند. این کاغذ دیواری ساده رویایی بهترین گزینه برای اتاق خواب یا حتی دفتر کار داخل خانه محسوب می شوند.


7- گل دار درشت و به هم چسبیده: بله این کاغذ دیواری گل دار با رنگ های شاد را داخل اتاق خواب هم می شود نصب کرد ولی توجه کنید که این سرویس بهداشتی با وجود این کاغذ دیواری چه جلوه زیبایی پیدا کرده است.


8- کاغذ دیواری گل دار با رنگ های خنثی: نگاه کنید این کاغذ دیواری با همین رنگ های ساده و تضاد رنگی کمی که دارد این راهرو را چقدر زیبا کرده. کاغذ دیواری گل دار لزوما تضاد رنگی ندارد. همین کاغذ دیواری نیز فضا را زیبا کرده است.


9- کاغذ دیواری طرح برگ دار درشت: اگر کاغذ دیواری دوست دارید که رنگ سبز در آن زیاد بکار رفته باشد یا طرح ساحلی باشد این مورد یا کاغذ دیواری های مشابه آن گزینه خیلی خوبی برای اناق شما محسوب می شود.


10- کاغذ دیواری گل دار آنتیک: کاغذ دیواری آنتیک برای یک دکوراسیون آنتیک یا سنتی یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود. بخصوص اگر دکوراسیون آنتیک هم انتخاب کنید.


11- کاغذ دیواری گل دار رمانتیک: دقت کنید که این کاغذ دیواری قیمت مناسب گل دار چقدر فضای اتاق را رمانتیک کرده بخصوص با وجود تخت خواب نرم و راحت فضای این اتاق ریلکس کردن را به ما یاد آوری می کند.