مواردی که در زمینه ی کلاب بابل استانبول نمی دانید؟
استانبول , شهر مدام سرخوش ترکیه است هرکسی با هر ذوق ای در استانبول حوصلش رمز نخواهد رفت در انتهای هر کوچه ی معروفی یکسری کلاب خوب قرار دارا هستند که آوا های راک , جاز … را اجرا می نمایند .
هنگامی در نزدیکی خیابان بی اغلو بودید بدون شک خودتون را به کلاب بابل برسانید و یک کدام از یاد انگیز ترین شب های تور استانبول ارزان را رقم بزنید .
این کلاب محل برگزاری فستیوال آوا زنده تلویزیونی ترکیه است , و در سالهای ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ غالب شایسته ترین جوایز محلی و میان المللی شده است که یک کدام از مهم ترین های آن جایزه یک صد کلوب برتر جاز جهانی است .
همینطور این کلوب جایزه شایسته ترین محل برگزاری کنسرت را نیز به خودش اختصاص داده است .
پباده سازی فضای کلاب بابل استانبول
پباده سازی فضای این کلوب به صورت چندمنظوره صورت گرفته که اشخاص نیز به صورت نشسته و نیز به صورت ایستاده می توانند در کنسرت ها کمپانی نمایند .
در کلاب بابل آهنگ زنده فوق العاده ای نیز هرشب اجرا مي شود , و بعضا از معروفترین تیم های آهنگ فی مابین المللی و هنرمندان داخلی ترکیه به اجرای برنامه در این کلاب می پردازند , که میتوانید بلیط های اجرای آن ها را از روش حضوری و یا این که تلفنی رزرو فرمائید و از کنسرت نودتون لذت ببرید .
در کلاب بابل در انتها هفته ها بزمی به پاست , هرهفته برای آخرهفته ایی رویایی پباده سازی های جدیدی انجام میدهند , و یک کدام از شایسته ترین خواننده های محلی را برای اجرا تعیین می نمایند .
کلاب بابل استانبول مضاعف پر اسم و رسم است و در مسابقات جهانی کلوپ ها یکسری جایزه برده است .
کلاب بابل گنجایش ۳۰۰ صندلی و ۴۵۰ نفر ایستاده را دارااست .
اخیراً لانژ این کلوب بهره برداری شده که در آن آهنگ های زنده فوق العاده ایی اجرا می شود .