شاید آنچه در مورد بیت کوین بیش از هر چیز دیگری جذاب به نظر می رس این است که، این تکنولوژی آنقدر جدید است که هنوز جای اکتشافات زیادی دارد و انسان را وادار به کشف ناشناخته ها در مورد آن می کند. بیت کوین در واقع یک را جدید را پیش پای افراد قرار داده است تا بدون واسطه، دارایی های خود را مبادله نمایند در این قسمت از اصلی ترین مزایا ارز دیجیتال بیت کوینتوضیحاتی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.امنیت بالا ارز بیت کوین : همان طور که می دانیدبیت کوین یک شبکه بلاک چین عمومی است که دربرابر سرقت هویت و اطلاعات شخصی امن می باشد و همچنین شما می توانید تراکنش ها را کنترل کرده و میزان تقلب را کاهش دهید. عدم سودجویی در پرداخت : با توجه به الگوریتم های رمز نگاری شده شما هیچ وقت نمی توانید حساب کسی دیگری را مشاهده کنید به همین دلیل هیچ دولت و قدرت مرکزی نمی تواند در این سیستم دخالت داشته باشد . حذف واسطه و کیف پول : در خرید و فروش بیت کوین هیچ واسطی وجود ندارد که از شما کارمزد بگیرد به طوری که خریدار و فروشنده مستقیم مبادله می کنند و شما این امکان را دارید که مستقیم از صرافی خرید یا ارز خود را به فروش برسانید. ارز بیت کوین شما دارای کیف پول های متنوعی است که شما می توانید هر زمان خواستید آن را به راحتی انتقال دهید.
ارزش بیت کوین : در سر تا سر دنیا ارز دیجیتال بیت کوین دارای ارزش یکسانی است یعنی شما می توانید در هر جا دنیا، ارز خود را به همان قیمتی که هست، به فروش برسانید یا که در فروشگاه ها و مراکز آن را استفاده کنید.بیت کوین غیر متمرکز است.حساب بیت کوین :برای ایجاد حساب بیت کوین مدت زمان کمی نیاز دارید و شما بدون هیچ حد و مرزی می توانید حساب بیت کوینداشته باشید.کیف پول: ارز دیجیتال بیت کوین دارای کیف پول های متنوعی است که به شما این امکان را می دهد که ارز خود را نگه داری کنید در بین کیف پول ها پیشنهاد ما coinomi ( کوینمی ) است.خرید و فروش بیت کوین : در زمان خرید و فروش بیت کوین به سایت صرافی ها باید شما احراز هویت کنید که این امر باعث اعتماد شما به سایت و معتبر بودن تراکنش ها است. توجه داشته باشید که در خرید و فروش ارز خود حتما احراز هویت و اعتماد کامل شما به سایت صرافی امر بسیار مهمی است.کارمزد تراکنش ها بسیار پایین است.
صرافی ارز های دیجیتال بیت مهر یکی از معتبرترین صرافی ها در زمینه خرید بیت کوین ، فروش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال می باشد .

خرید بیت کوین - فروش بیت کوین - بیت کوین - قیمت بیت کوین
خرید ووچر پرفکت مانی - فروش ووچر پرفکت مانی- پرفکت مانی - قیمت ووچر پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی - فروش پرفکت مانی- پرفکت مانی - قیمت پرفکت مانی
خرید تتر - فروش تتر- خرید و فروش تتر - قیمت تتر - خرید تتر آنی - خرید تتر آنلاین

خرید مستر کارت - فروش مستر کارت- ارز دیجیتال- صرافی ارز دیجیتال