کارت هایی با لوگو ویزا و یا مستر و یا امریکن اکسپرس با لوگوهای معروف خود و شماره ۱۶ رقمی مندرج روی کارت به راحتی از انواع دیگر کارت های بانکی متمایز هستند.
چنانچه این کارت ها از نوع دبیت باشند، قابلیت برداشت مبلغ از آنها تنها در صورت وجود وجه در آن کارت امکان پذیر می باشد.در مقابل، چنانچه کارت از نوع کردیت یا اعتباری باشد، برداشت وجه تا حد لیمیت کارت امکان پذیر است.
کارت های با لوگو ویزا و مستر کارت معمولا جهت خرید فروشگاهی استفاده می شود و به همین دلیل چنانچه از دستگاه عابر بانک وجه نقد دریافت گردد، شارژ بیشتری توسط شرکت ویزا و مستر کارت نسبت به خرید فروشگاهی یا آنلاین، اعمال می شود.
از طرفی چنانچه از کارت اعتباری یا کردیت کارت وجه نقد برداشت شود، درصد سود بیشتری تا تاریخ تسویه وجه، توسط شرکت یا بانک صادر کننده کارت محاسبه و اخذ میگردد.
به دلیل آن که این دو شرکت، آمریکایی هستند و در ایران امکان سرویس دهی برای آنها وجود ندارد، کارت های با لوگو ویزا و مستر فقط در بعضی هتل ها و شرکت های خدمات ارزی و صرافی ها قابلیت استفاده دارند.
دانش پرداخت با فراهم کردن درگاه امن بانکی از کشور کانادا ، این امکان را فراهم کرده است تا پرداخت وجه به دارنده این کارت و با کسر درصدی متعارف امکان پذیر باشد.
لذا، ایرانیان عزیز مقیم خارج از کشور که برای دیدار اقوام و یا امور تجاری به ایران سفر می کنند و یا مسافران خارجی که نیاز به دریافت وجه ریالی یا ارزی در ایران دارند، با دریافت خدماتی متمایز، می توانند از کارت اعتباری خود در ایران برداشت کنند.
صرافی ارز دیجیتال بیت مهر یکی از معتبرترین صرافی ها در زمینه خرید و فروش مستر کارت و دیگر ارزهای دیجیتال می باشد .


خرید بیت کوین - فروش بیت کوین - بیت کوین - قیمت بیت کوین
خرید ووچر پرفکت مانی - فروش ووچر پرفکت مانی- پرفکت مانی - قیمت ووچر پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی - فروش پرفکت مانی- پرفکت مانی - قیمت پرفکت مانی
خرید تتر - فروش تتر- خرید و فروش تتر - قیمت تتر - خرید تتر آنی - خرید تتر آنلاین
خرید مستر کارت - فروش مستر کارت- ارز دیجیتال- صرافی ارز دیجیتال