انتخاب رنگ و مش مناسب دغدقه بسیاری از خانم ها شده است. امروزه رنگ های متنوعی در بازار وجود دارد که هر کدام زیبایی منحصر به فرد دارند. بهتر است رنگ مو بر اساس رنگ پوست افراد انتخاب شود. رنگ مش که طرفداران زیادی دارد انتخابی مناسب برای افراد مختلف است. لایه های رنگ روشن میان رنگ تیره مو باعث جذابیت چهره افراد می شود. در این مقاله قرار است به اطلاعات بیشتری درباره انتخاب رنگ و مش مناسب بر اساس رنگ پوست و موارد دیگر هر شخص بپردازیم.

خانم های زیادی تمایل دارند زمان عید نوروز و مراسم های شاد موهایشان رنگ و مش کنند. مش کردن کاری تخصصی به حساب می آید که برای انجام آن باید به مراکز ارائه خدمات رنگ و مش مراجعه کنیم. البته برخی از افراد به دلیل هزینه یا مواردی دیگر ترجیح می دهند موهایشان را در خانه مش کنند، اما این کار نیاز به مهارت زیادی دارد و از عهده افراد عادی بر نمی آید.

برای مش مو حتما باید دکلره کنیم؟

زمانی که می خواهیم موهایمان را رنگ و مش روشن و یا فانتزی کنیم قبلش حتما باید موهایمان را دکلره کنیم. گفتنی است برای رسیدن به رنگ دلخواه، پایه مو حتما باید دکلره شده باشد. افرادی که نگران دکلره شدن موهایشان هستند می توانند از شامپوهای مخصوص موی دکلره شده و تقویت کننده های مو استفاده کنند. راه دیگه ای که برای این افراد وجود دارد انجام رنگ و مش های تیره تر است که نیاز به پایه موی دکلره شده ندارند.
امروزه مش کردن یا همان لایت به عنوان یکی از جذاب ترین مدل های رنگ مو است که طرفداران زیادی دارد. لایت مو تنوع زیادی دارد و برای هر سلیقه ای مناسب است. از پر طرفدارترین روش های لایت مو: هایلایت، آمبره و سامبره را میتوان نام برد.

منبع : https://parniahair.ir/